اخباراطلاعیهبسیج اساتیدجهاد تبیینسیاسیمناسبتی
موضوعات داغ

شهادت می دهم مبنای شهید رئیسی در هر کاری، خداوند متعال بود

نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار داشت:

حجت الاسلام عبداله حاجی صادقی؛ نماینده ولی فقیه در سپاه در مراسم گرامیداشت شهدای خدمت و سالگرد ارتحال امام راحل(ره) در جمع اساتید و طلاب حوزه علمیه استان اصفهان اظهار داشت: من شهادت می دهم به اینکه مبنای شهید رئیسی در هر کاری، خداوند متعال بود و ورودش به هرکاری، خداوند متعال و اخلاص برای او بود.

وی افزود: محوری ترین کار آقای رئیسی، مکتب سربازی در نظام حکمرانی بود که نشان داد مدیران در نظام ولایی سرباز هستند و گفت تا پیامبر اسلام بود، با وجود اینکه همه میدانستند امام علی(ع) جانشین اوست اما نقش ایشان سربازی بود نه اجتهاد و آقای رئیسی نیز این تفکر را در نظام ولایی احیا کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: حوزه های علمیه امروز باید این مکتب را حفظ و تقویت کند و این باعث می شود که انقلاب علیرغم همه حوادث از ریل خارج نشود.

وی بیان داشت: شهید رئیسی با بصیرت خود بر این باور بود که در تبعیت از ولایت حرکت کند و مردم نیز باید در انتخاب رئیس جمهور بعدی به این مسئله توجه کنند که فرد منتخب به ولایت نگاه سربازی داشته باشد نه سرباری.

حجت اسلام حاجی صادقی تاکید کرد: تجربه ۴۵ سال گذشته به ما میگوید که هرکجا نسبت به ولایت تعهد و تبعیت داشتیم موفق بودیم و هرکجا تزلزل داشتیم با مشکل و چالش مواجه شدیم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت هیچ زمانی به لحاظ سیاست خارجی مانند امروز در اوج اقتدار، تاثیرگزاری و توانمندی نبوده است، تصریح کرد: عملیات طوفان الاقصی، بازدارنده و نابودکننده نقشه های بسیار خطرناک دشمنان در آینده بود که آمریکایی ها و اسرائیلی ها بیشترین عصبانیتشان به خاطر از بین رفتن این برنامه ها بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه اقبال ملت ها به انقلاب اسلامی بسیار پیشرفت داشته است اظهار داشت: جبهه مقاومت با اراده راهش را ادامه می دهد و امروز مسئله فلسطین نه تنها اولین مسئله جهان اسلام، بلکه اولین مسئله جهان بشریت است.

حجت الاسالم حاجی صادقی افزود: عملیات وعده صادق نشان داد ما نه تنها قدرت داریم بلکه اراده بکارگیری قدرت را هم داریم و در این شرایط ما احتمال حمله نظامی دشمن را در حد صفر می بینیم به دلیل اینکه ما قوی شده ایم.

وی افزود: عملیات وعده صادق حقیقتا انقلاب سوم بود و این حرکت بزرگ با حمایت و درایت و همراهی آقای رئیسی به عنوان رئیس شورای امنیت ملی صورت گرفت.

مشاهده بیشتر

حامد عطریان

توضیحاتی درباره جناب آقای حامد عطریان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا