اخباربسیج اساتیدبیانیهسیاسی
موضوعات داغ

بیانیه بسیج اساتید و نخبگان حوزه های علمیه اصفهان و دانشگاه های استان برای محکومیت جنایت های ظالمانه رژیم غاصب اسرائیل


متن بیانیه:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

«أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُم ظُلِمُواْ وَ إِنَّ ٱللَّهَ عَلَى نَصرِهِم لَقَدِيرٌ»

هفتاد و پنج سال جنایت، کشتار و غصب اموال وزمین‌های ملت فلسطین توسط رژیم جعلی،  اشغال‌گر و کودک کش اسرائیل امروز به اوج خود رسیده است و می‌رود تا تلاش سال‌های طولانی استکبار جهانی برای تطهیر و مظلوم نمایی این رژیم را در هم شکند و همه مردم جهان با چهره جنایت‌کار دشمنان بشریت آشنا شوند.

ایستادگی تحسین‌برانگیز مردم مظلوم فلسطین در برابر رژیم جعلی و کودک‌کش اسرائیل، مظهر کامل «دفاع مشروع» امتی ستم‌دیده و از موازین پذیرفته شده حقوق بین الملل است.

مجاهدت و پایداری.ٍ غیورمردان فلسطین، هیمنه پوشالی ارتش تادندان مسلح اسرائیل را فرو ریخت و سِطوَت اطلاعاتی و قدرت نظامی صهیونیست را به چالش کشید و مِهابَت جوان فلسطینی را به اثبات رساند و نشان داد تا آنچه تحت عنوان گنبد آهنین و بزرگترین سیستم اطلاعاتی و جاسوسی بر آن تاکید و تبلیغ می شد خانه عنکبوتی بیش نیست.

اکنون که نظامیان جنایتکار صهیونیست در میدان نبرد توان مقابله با رزمندگان اسلام را ندارند، به خانه‌ها و بیمارستان‌ها حمله‌ور شده و با کشتار کودکان، زنان، بیماران و مجروهان خوی سرحانی و خون‌آشامی خود را در معرض دید جهانیان قرار داده است. حمله به بیمارستان المعمدانی در غزه اوج خوی وحشیگری و استیصال جانیان صهیونیست را در مواجهه با مبارزان فلسطین در معرض دید جهانیان قرار داده و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب مسلمانان و ملتهای جهان از این اتفاق اسفناک عصابنی هستند.

نهضت استادی بسیج اساتید دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه اصفهان ضمن محکومیت این جنایت و درخواست از جهانیان جهت پیگیری توقف این حملات ناجوان‌مردانه، لبیک گویان به دعوت رهبر معظم انقلاب برای حضور در جبهه مقاومت، همزمان با اعلام عزای عمومی در سراسر کشور با برپایی مراسم ویژه به منظور محکومیت این جنایات و اظهار خشم انقلابی و همبستگی با مصیبت زدگان دلاور غزه، در حوزه‌های علمیه استان و دانشگاه‌ها، ضمن محکوم کردن این جنایات بزرگ دست توسل به ساحت مقدس اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام زده و پیروزی آنان را از درگاه پروردگار قادر متعال خواستار می شویم.

۹۵۰۰ نفر از اساتید خواهر و برادر حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان.

بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان و بسیج اساتید و نخبگان حوزه‌های علمیه استان اصفهان

 

تاریخ: ۲۷ مهرماه ۱۴۰۲

مشاهده بیشتر

محمد شفیعی

توضیحاتی در مورد نویسنده...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا